Home Місто В Житомирі місяць триватиме новорічна ярмарка

В Житомирі місяць триватиме новорічна ярмарка

172

На майдані ім. С.Корольова житомиряни відзначатимуть Різдво Христове, переглядаючи фільми та купуватимуть подарунки.

Про це повідомив Сергій Сухомлин після затвердження виконавчим комітетом рішення про проведення новорічних та різдвяних свят.

«Цього року вперше буде організована новорічна ярмарка.  Багато хто бачив особисто, багато по телебаченню міг бачити різдвяні ярмарки, які проходять у містах Європи. Цього року ми виготовляємо 20 дерев’яних павільйонів, які будуть прикрашені світлодіодною підсвіткою. Ми повністю прикрасимо світлодіодною ілюмінацією площу навколо пам’ятника Корольова. І розмістимо там новорічну ярмарку. Житомиряни протягом місяця зможуть приходити в це місце, спілкуватися між собою, приводити дітей. Ми також встановимо великий екран, на якому вечорами будуть транслюватися старі добрі фільми з новорічною тематикою. Ми плануємо створити спокійну затишну атмосферу та впровадити європейські традиції відзначення новорічних та різдвяних свят», – розповів перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин.

За словами першого заступника міського голови, відкриття ярмарки заплановане на 19 грудня. Також Сергій Сухомлин повідомив, що наразі вирішується питання щодо використання піротехнічних засобів під час різдвяних свят.

«Остаточне рішення буде приймати виконком. Але моє особисте бачення – те, що феєрверків бути не повинні. Зараз не час для гучних заходів.  Коли скінчиться війна на Сході – ми обов’язково організуємо велике святкування»,  – зазначив Сергій Сухомлин.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here