Головна Місто В Житомирі нагородили переможців мистецького конкурсу «ДИТЯ У СВІТІ. ХХІ століття»

В Житомирі нагородили переможців мистецького конкурсу «ДИТЯ У СВІТІ. ХХІ століття»

100
0

3 червня 2014 року у конференц-залі ЖДУ імені Івана Франка вручили нагороди переможцям мистецького конкурсу «ДИТЯ У СВІТІ. ХХІ століття», який ще на початку квітнярозпочали студентсько-викладацька газета «Універсум» та «Студентське радіо» Житомирського державного університету імені Івана Франка спільно з Житомирською єпархією Української Православної Церкви.

Про це повідомляють на сайті університету.

 

До участі в Конкурсі організатори запросили як священиків та парафіян Житомирської єпархії УПЦ, так і студентів, викладачів та співробітників ЖДУ, які вміють фотографувати, малювати, мають свіжий, незаангажований погляд на оточуючу дійсність.

До участі у Конкурсі приймали як фотографії, так і малюнки, на яких відображена тема Конкурсу «ДИТЯ У СВІТІ. ХХІ століття». Кількість робіт (фотографій чи малюнків) від одного учасника була  необмеженою.

Авторами понад ста творчих робіт, як надійшли на Конкурс, виступили священики, парафіяни Житомирської єпархії УПЦ, студенти, працівники і викладачі ЖДУ імені Івана Франка.

Переможцем мистецького конкурсу «ДИТЯ У СВІТІ. ХХІ століття» у номінації «Фотографія» став студент першого курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» ННІ філології та журналістики  ЖДУ імені Івана Франка Олександр Голобородько. А у номінації «Малюнок» перемогу здобула парафіянка Житомирської єпархії УПЦ  Юлія Кушнір. Переможці отримали у подарунок електронні книги.

Крім того, журі конкурсу у номінації «Фотографія» відзначили роботу  «Син Великої України» студентки першого курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» ННІ філології та журналістики Вікторії Васильченко. А у номінації «Малюнок» – роботу «Сила дитячої молитви» вчителя образотворчого мистецтва Воскресної школи Тетяни Цукарової. Авторів робіт іконами нагородив духівник Воскресної школи, клірик Житомирського Спасо-Преображенського кафедрального собору, ієрей Миколай.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here