Home Місто В Житомирі обирали найкращих кухарів

В Житомирі обирали найкращих кухарів

122
У Житомирі відбувся всеукраїнський конкурс «Кращий за професією» серед кухарів інтернатних установ соціальної сфери України. За перемогу змагались учасники з дев’ятьох регіонів. 
 
Змагання  відбувалося  у два етапи: теоретичний та практичний. Останній був куди складніший  – за півтори години,  конкурсантам  потрібно було із запропонованих  інгредієнтів приготувати курячий рулет, повідомляє ЖОДТРК.  
 
В професії "кухар" завжди є місце фантазії, творчості, винахідності, зізнається учасниця з Одеси Людмила Волкова. Вона переконана, аби страва мала неповторний смак потрібно не боятися експериментувати з приправами  та зеленню. 
 
На стіл страву необхідно подати красиво, тому кожний кулінар – трохи художник.  Втім рецепт успіху один – впевнені конкурсантки  – аби страва була справжнім шедевром  необходимо вкласти  в неї  душу.
 
Оригінальність та фантазію учасників конкурсу  оцінювало  професійне журі. Кажуть, вишукані страви продемонстрували високий рівень майстерності учасників конкурсу  і без сумніву можуть конкурувати з роботами шеф-кухарів елітних ресторанів. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here