Home Місто В Житомирі отруїлося чадним газом 6 людей

В Житомирі отруїлося чадним газом 6 людей

133
13 грудня цього року  на території міста сталося 2 випадки отруєння чадним газом. Причина нещасних випадків – порушення правил експлуатації газового обладнання.  Загалом отруїлося 6 осіб, серед них 2 дітей. Потерпілих в стані середньої важкості перебувають у лікарнях.

Тому, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертається до населення міста з проханням та вимогою дотримуватись правил встановлення та експлуатації газових приладів.
 
Перед початком використання газових приладів необхідно завжди ретельно перевірити тягу у димоходах! Якщо її немає, слід звернутися в житлово-експлуатаційне підприємство чи до спеціалістів, які займаються обслуговуванням димоходів та вентиляційних каналів.
 
Виходячи з аналізу подій, які трапились в місті, основними порушеннями є  самовільне підведення газу до приміщень, перенесення, заміна та ремонт газового обладнання, проведення без дозволу перепланування приміщень, де встановлені газові прилади.
 
Крім того, внесення змін у конструкцію газових приладів, змінення устрою та перекриття димових і вентиляційних систем (каналів), закривання, замуровування «кишень» і люків, що призначаються для очищення димоходів та користування газом при несправних газових приладах теж призводить до нещасних випадків.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here