Home Місто В Житомирі перевірять справність вуличних гучномовців

В Житомирі перевірять справність вуличних гучномовців

137

В Житомирі 18 лютого з 14 до 15 години буде проведено комплексну перевірку територіальної системи централізованого оповіщення цивільного захисту з поданням сигналу «Увага всім!», шляхом вмикання електричних сирен.

Мета її проведення – перевірити стан працездатності системи для використання за призначенням. Фахівці департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації звертатимуть увагу на технічну справність апаратури оповіщення, можливість якісної передачі мовної інформації по місцевому радіомовленню.

Загалом на Житомирщині встановлено більше ста електросирен, які включені в загальну систему оповіщення, тобто працюють від єдиного центру керування і можуть одночасно оповістити про біду населення як всієї області, так і окремого району чи міста. Про це повідомляють в департаменті цивільного захисту населення Житомирської ОДА.

Громадяни повинні пам’ятати, якщо лунає звук електросирен не менше трьох хвилин, це означає «Увага всім!». Щоб дізнатися, що скоїлося, і як саме необхідно діяти, потрібно негайно увімкнути радіоточку проводового мовлення або радіоприймач на хвилі обласного радіомовлення. Як правило інформація передається декілька разів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here