Home Місто В Житомирі підбили підсумки акція”Творимо добро”

В Житомирі підбили підсумки акція\”Творимо добро\”

80
У ході акції “Творімо добро”, яка тривала з 19 по 28 грудня 2011 року, було зібрано кошти, іграшки та канцтовари для хворих дітей міста Житомира.
 
“Така акція проводилась у місті Житомирі вперше. До її проведення долучилися окрім представників органів місцевого самоврядування, державних установ, також громадські організації та об’єднання”, – зазначила директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко, повідомили в управлінні по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради.
 
Всього у ході акції “Творімо добро" зібрано коштів у сумі 2854, 22 грн. Ці кошти передали на лікування дитини з інвалідністю, учня ЗОШ №3. Дитина на разі перебуває у реанімаційному відділенні і потребує оперативного втручання.
 
Новорічні солодкі подарунки та іграшки волонтери акції передали дітям з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема, і для дітей з обмеженими руховими можливостями.
 
Іграшки, ігри та канцтовари, зібрані під час акції “Творімо добро”, передали в дитяче відділення Житомирської обласної тублікарні. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here