Головна Місто В Житомирі планують розділяти сміття

В Житомирі планують розділяти сміття

107
0

Наскільки житомиряни готові до роздільного збору сміття  – це вирішили з’ясувати у Комунальному АТП 0628, у чиєму веденні знаходиться міське сміттєзвалище. В якості експерименту контейнери для збору паперу, пластика та скла поставили в парку культури та відпочинку імені Гагаріна та гідропарку. «Наповнюються ці контейнери досить повільно, – визнає начальник Комунального АТП Сергій Зінченко, – в основній масі люди до цього ще не готові, але з чогось потрібно починати. Для того, щоб вимагати від людей роздільний збір сміття, необхідно створити для цього умови. Тобто, біля кожного будинку має бути облаштований майданчик з контейнерами для паперу, скла, пластика та решти відходів. Перше, що повинні зробити ми – це крок назустріч жителям Житомира».

За підрахунками фахівців підприємства, місту необхідно як мінімум, 600 контейнерів для роздільного збору сміття. Вартість одного (об’ємом 1,1 кубометра) – дві з половиною тисячі гривень. Тобто, ціна питання – щонайменше, півтора мільйони гривень. Для підприємства поки що сума захмарна, каже Сергій Зінченко. Наразі розглядається можливість придбання сортувальної лінії, яку можна поставити «на підході» до сміттєзвалища і сортувати сміття вже там. Це буде майже вдвічі дешевше, ніж купити необхідну кількість контейнерів. В ідеалі ж, кажуть в КАТП, необхідні і контейнери, і сортувальна лінія, тоді це вже буде схоже на цивілізований підхід. Всі ці та багато інших пропозицій викладені у спеціальній програмі, розробленій на підприємстві, яку саме вивчають у міськвиконкомі. Комунальники сподіваються, що вона знайде підтримку і у депутатського корпусу.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here