Home Місто В Житомирі планують відмінити карткову систему ліфтів у всьому місті

В Житомирі планують відмінити карткову систему ліфтів у всьому місті

75
0

10 червня перший заступник міського голови Сергій Сухомлин зустрівся з мешканцями будинків, які обслуговує КП ВЖРЕП №6.

Темою такою зустрічі був пілотний проект щодо відміни ліфтових карток в зазначених будинках,повідомляють на сайті міськради.

«Вже півтора місяці триває проект з відміни ліфтових карток і я вирішив особисто зустрітись з мешканцями будинків КП ВЖРЕП №6, щоб почути, як проходить пілотний проект, чи працюють ліфти, і взагалі для мене було головним почути думку людей» – зазначає Сергій Сухомлин.

Потягом годинної зустрічі перший заступник розповів присутнім як буде здійснюватись оплата за технічне обслуговування ліфтів в разі безкарткової системи.

«Насправді відмова від карток є вигідною для мешканців Житомира. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України (від 1.06.2011) №869 оплата за технічне обслуговування ліфтів нараховується за квадратні метри помешкання, приблизно 0,34 грн. за кв.м.. Отже, якщо взяти квартиру, яка в середньому 46 кв.м, то оплата складатиме 15,64 грн. на місяць. При цьому не важливо, скільки людей прописано в квартирі», – говорить Сергій Сухомлин.

Під час зустрічі перший заступник відповів на запитання мешанців будинків і на завершення підсумував: «Наприкінці місяця ми проведемо поквартирне опитування і зробимо так, як вирішить більшість. А в разі успішності проведення пілотного проекту на базі будинків КП ВЖРЕП №6, поетапно будемо відміняти карткову систему у всьому місті».

 

 

 

Previous articleМіська рада витрачає гроші на ремонт доріг, але цього не видно
Next articleНа Житомирщині цьогоріч вже народилися дві трійні

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here