Головна Місто В Житомирі працюватимуть 27 пришкільних табори

В Житомирі працюватимуть 27 пришкільних табори

99
0
Про відпочинок та оздоровлення дітей Житомира у літній період розповів заступник міського голови Олександр Бочковський.

«Цього року літній відпочинок дітей набув дещо іншого формату. У зв’язку із окупацією АР Крим, здебільшого діти відпочиватимуть на місцях. Тому, ми працювали над забезпечення для цього належних умов. Втім, – зазначив Олександр Бочковський, – є і позитив. Для акліматизації, внаслідок зміни умов навколишнього середовища, дитині потрібно 2 тижні. Зазвичай, власне відпочинок дітей не надто перевищує цей термін. І після повернення додому вони іноді хворіють. З відпочинком на місцях – ця проблема зникає», – розповів Олександр Бочковський.

Як раніше повідомлялося, у червні 2014 року в Житомирі протягом 14 днів працюватимуть 27 пришкільних табори, які відвідуватимуть учні з 34 закладів освіти. Для цього розроблена комплексна програма. Серед заходів, що проводитимуться у таборах – фізкультурно-оздоровчі, культурні, інтерактивні.

 
«Пришкільні табори – це можливість для працюючих батьків залишити своїх дітей під наглядом. Це ні в якому разі не продовження учбового процесу. Це буде організоване дозвілля і розвиток дитини. Будемо робити все можливе, щоб дітям було цікаво і вони із задоволенням відвідували пришкільні табори відпочинку», – наголосив Олександр Бочковський.

Згідно з рішенням виконавчого комітету №162 від 21.05.2014, на харчування однієї дитини у пришкільному таборі передбачено 20 грн. на день.
–        100%  за рахунок коштів міського бюджету для з числа дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей-інвалідів, бездоглядних дітей.
–        70% за рахунок коштів міського бюджету та часткова батьківська доплата у розмірі 30% для талановитих та обдарованих дітей, дітей потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей, які перебувають на диспансерному обліку.
–        10% за рахунок коштів міського бюджету та батьківська доплата у розмірі 90% для всіх інших дітей.
З міського бюджету на харчування дітей у 2014 році загалом виділено 200 тис. грн.

 
«Тільки харчуванням кошти міського бюджету, передбачені на оздоровлення дітей, не обмежуються. Адже оплата праці викладацького складу, який працюватиме з дітьми фінансуватиметься з міського бюджету.  Утримання приміщень, в яких працюватимуть пришкільні табори також буде проводитися за ці кошти», – розповів заступник міського голови Олександр Бочковський.

Загалом на придбання путівок для відпочинку дітей Житомира у оздоровчих таборах було виділено 400 тис. грн. з міського бюджету.  Ці путівки передбачені для дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами, дітей з багатодітних сімей та обдарованих дітей.

Зокрема, до приміського закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник» за кошти міського бюджету буде відправлено дітей загиблих на Сході військовослужбовців. Про це повідомляють на сайті міськради.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here