Home Місто У Житомирі представили нового заступника начальника міграційної служби

У Житомирі представили нового заступника начальника міграційної служби

182

 

6 лютого цього року начальник Управління ДМС України в Житомирській області Олександр Радько представив працівникам нового заступника начальника УДМС.

Відповідно наказу Голови Державної міграційної служби України Сергія Радутного заступником начальника Управління  – начальником відділу з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України призначено Коруда Івана Ярославовича, звільнивши його з посади завідувача Овруцьким районним сектором УДМС.

Про це повідомляє прес-служба УДМС України в Житомирській області.

Іван Коруд народився 13 липня 1964 року в с. Волосянка Сколівського району Львівської області. За освітою – юрист, у 1997 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України, за спеціальністю – правознавство, у 2010 – Національну академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління.

Має 9 ранг державного службовця.

Трудову діяльність розпочав у 1981 році робітником будівельного управління №17.

З 1982 по 1984 роки проходив службу в Збройних силах.

З 1985 по 2005 роки перебував на службі в органах внутрішніх справ. Працював на посадах оперуповноваженого, старшого оперуповноваженого та начальника відділення карного розшуку, начальника відділу охорони, першого заступника начальника відділу – начальника кримінальної міліції Овруцького РВ УВС Житомирської області. З 1998 по 2005 роки працював начальником Лугинського, Овруцького районних відділів та начальником відділу міліції по обслуговуванню Корольовського району м. Житомира Житомирського МВ УМВС України в Житомирській області.

Після служби в органах внутрішніх справ з 2006 по 2012 роки – керівник апарату Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області.

З травня 2012 року по теперішній час проходив державну службу в Управлінні ДМС України в Житомирській області на посаді завідувача Овруцького районного сектору УДМС.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here