Home Місто В Житомирі презентували книгу про історію Польщі

В Житомирі презентували книгу про історію Польщі

134

Сьогодні, 11 березня, у Житомирському державному університеті ім. Івана Франка відбулася презентація книги «Польща – нарис історії» та фотовиставки «В обіймах великого брата. Совєти в Польщі 1944-1993».

Про це інформує прес-служба ОДА.

Презентували книгу «Польща – нарис історії» для викладачів, студентів історичного факультету консул Республіки Польща у Вінниці Войчех Мразовські та представник Інституту національної пам’яті Польщі Яцек Павловіч.

Книга видана польським Інститутом національної пам’яті Польщі українською мовою і висвітлює історію Польщі – важливого сусіда незалежної України.

Вона написана спеціально для українців та видана у 2015 році за редакцією Влодзімєжа Менджецького та Єжи Брацисевича за перекладом львівського історика Івана Сварника. У книзі містяться іконографії, мапи, фотографії.

Важливе завдання, яке автори поставили перед собою – донести до українського читача бачення поляками власної історії, показ у ній місця українців і України, а також польського розуміння численних спільних епізодів нашої історії. Книга не нав’язує польську точку зору українському читачеві, але сприяє взаєморозумінню обох братніх народів, адже воно є запорукою успішного співробітництва, економічного процвітання у сім’ї європейських народів – поляків і українців.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here