Home Місто В Житомирі призупинили встановлення пам’ятника Яну Падеревському

В Житомирі призупинили встановлення пам’ятника Яну Падеревському

144

Рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 16 жовтня 2013 року було надано згоду Генеральному консульству Республіки Польща у м.Вінниці на організацію благоустрою території на розі вулиць Київської та Театральної шляхом встановлення пам’ятника Ігнацію Яну Падеревському.

30 червня 2015 року ініціативна група житомирян разом із представниками влади та науковцями зібралися за круглим столом. В.о.міського голови Житомира Любов Цимбалюк запросила усіх до конструктивної розмови.

Ініціативна група вважає, що багато житомирян не знають, хто такий Падеревський, і чому пам’ятник світової слави піаністу, композитору має стояти у нашому місті. Вони категорично виступили проти встановлення пам’ятника саме у центрі міста Житомира.

Л.Цимбалюк зазначила, що наразі встановлення пам’ятника на розі вулиць Київської та Театральної у місті Житомирі призупинено. Оскільки замовником є Генеральне консульство Республіки Польща, вона вестиме переговори з Генеральним консулом на предмет встановлення монументальної споруди у місті Житомирі, інформує прес-служба міськради.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here