Home Місто В Житомирі провели Всеукраїнську конференцію за участю волонтерів Корпусу Миру

В Житомирі провели Всеукраїнську конференцію за участю волонтерів Корпусу Миру

115

Житомирський державний технологічний університет 30 жовтня вже втретє збирав вчителів та викладачів у рамках ІІІ Всеукраїнської науково-методичної конференції «Сучасні комунікативні методи навчання англійської мови».

Під час заходу з учасниками ділилися своїми напрацюваннями та ідеями щодо методики викладання і навчання англійської мови представники різних навчальних закладів регіону. Про це інформує прес-служба ЖДТУ.

За традицією з привітальним словом до присутніх звернулися перший проректор ЖДТУ, професор Оксана Олійник і регіональний менеджер Корпусу Миру в Україні Оксана Шабас.

До всеукраїнської науково-практичної конференції у стінах технологічного університету приєдналися волонтери Корпусу Миру в Україні Лінда Хібенстрейт, Девід Хібенстрейт (Державний технологічний університет, Житомир), Емілія Олівер ( Державний університет ім. І.Франка, Житомир), Джон Кітлі (Педагогічний коледж ім. І.Франка, Коростишів) і запрошений гість з Аляски – Скотт Хоталінга.

Доповіді волонтерів зробили конференцію автентичною та оригінальною, що задало всім учасникам гарного настрою і сприяло плідній співпраці.

Безпосередня участь студентів ЖДТУ у презентаціях доповідачів про новітні методи навчання і саме кооперація викладачів зі студентами надала фестивальної атмосфери конференції.

Приємно відзначити зацікавленість тематикою конференції вчителів ЗОШ, ліцеїв, коледжів і викладачів вищих навчальних закладів, які також відвідали захід.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here