Головна Місто В Житомирі розгрібають сніг 22 машини

В Житомирі розгрібають сніг 22 машини

125
0
Для прибирання снігу та намерзання льоду в Житомирі залучені всі наявні людські та матеріально-технічні ресурси. На дорогах міста працює 22 одиниці сніго-прибиральної техніки.
 
«Цілодобово працюють бригади по прибиранню міста від снігу. Для забезпечення безперебійного руху транспорту снігоприбиральна техніка активно працює на головних вулицях у нічний час, у денний – здебільшого на другорядних», зазначив заступник міського голови Микола Боровець, повідомило управління по зв’язках з громадськістю міської ради.
 
Микола Боровець також зауважив, що забезпечено посилений режим вивозу снігу за визначену за містом територію. Лише за один день вивезено близько 65 тон снігу.
 
Окрім цього, територію міста інспектують працівники КП «Інспекція з благоустрою м.Житомира». Вони стежать за виконанням робіт з прибирання снігу та зніманням льодових утворень на дахах будинків. 
 
Заступник міського голови М.Боровець поінформував, що на дорогах міста працює техніка «Управління автомобільних шляхів», на прибудинкових територіях – усі двірники. При необхідності буде залучено додатково техніку. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here