Home Місто В Житомирі стартує проект підтримки родин учасників АТО

В Житомирі стартує проект підтримки родин учасників АТО

120

В суботу, 22 серпня 11.00 – 14. 00 на Майдані Корольова (біля кінотеатру Жовтень)  відбудеться презентація проекту “Мій тато – герой!.

“Даний проект має на меті підтримку родин учасників АТО та загиблих Героїв і буде втілюватися у життя протягом шести місяців спільно з Психологічною Кризовою службою. Часто родини тих, хто бере участь у бойових діях на Сході залишаються  сам на сам зі своїми страхами та проблемами. Саме тому ми хочемо надати  можливість жінкам та матерям познайомитися,  поспілкуватися, знайти коло взаємної підтримки, отримати психологічну допомогу . Також передбачається робота з дітьми: майстер класи, розвиваючі та спортивні заняття.”- говорить одна із організаторів заходу Тетяна Докиль.

На презентацію проекту організатори запрошують родини учасників АТО та всіх небайдужих житомирян. Які можуть зробити свій внесок у зборі канцелярії для діток загиблих Героїв. На тих, хто відвідає захід чекає велика кількість творчих майстер – класів з майстринями та психологами, майстер –класи з айкідо, східного та спортивно – бального танцю, розвиваючі та активні ігри, бодіарт для дітей. Організатори запрошують весело та з користю провести суботній день, відвідавши презентацію проекту.

Контактна особа Тетяна Докиль (096) 69 67 416

Організатори ГО “ДемАльянс Допомога Житомир”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here