Home Місто В Житомирі студенти влаштують ярмарок «Передай тепло герою» на підтримку учасників АТО

В Житомирі студенти влаштують ярмарок «Передай тепло герою» на підтримку учасників АТО

135

«Підтримай свою армію сьогодні, аби завтра не годувати чужу», – з таким закликом звертається студентка факультету економіки і менеджменту Житомирського державного технологічного університету Віталія Нетребін, анонсуючи чергову акцію на підтримку українських вояків.

«Незабаром весна   і хочеться свою любов й тепло передати нашим захисникам, які попри різні погодні умови вже два роки обороняють мир і спокій країни, – каже Віталія. – Поспілкувавшись зі студентами свого факультету, вирішили, що 5-7 квітня проведемо в ЖДТУ ярмарок «Передай тепло герою», в рамках якого продаватимемо різну смакоту, а виручені від цього кошти передамо на потреби бійців у Житомирський госпіталь чи в зону АТО. Солодощі і випічку студенти ФЕМу підготують самі, а інші факультети можуть або теж долучитися, або прийти і придбати собі щось. Кожному покупцю обіцяємо сувеніри за участь в акції».

Також Віталія відзначає, що на ярмарку окремо представлятимуть історії і світлини військовослужбовців. Бажаючі зможуть залишити для героїв свої листи, а також подарунки – засоби гігієни, одяг і т.д.

Нагадаємо, що протягом кількох місяців за ініціативи Віталії Нетребін в Житомирському державному технологічному університеті проходила

акція «Час для добра», під час якої студенти, викладачі і співробітники вузу збирали необхідні речі для місцевого госпіталю. Все це передавали бійцям та волонтерам, провідуючи хлопців у госпіталі.

 

Студенти з інших навчальних закладів міста чи просто небайдужі житомиряни, яких зацікавила акція «Передай тепло герою», можуть звертатися до Віталії в соцмережах чи за телефонами 063-346-96-63, 096-991-90-83.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here