Home Місто В Житомирі судитимуть п’ятьох організаторів грального бізнесу: за 5 днів вони заробити...

В Житомирі судитимуть п’ятьох організаторів грального бізнесу: за 5 днів вони заробити 25 тисяч гривень

173

В обласному центрі під вивіскою більярдного клубу діяв зал гральних автоматів. В рамках відкритого кримінального провадження правоохоронці встановили п’ятьох осіб, причетних до його створення та функціонування.

Наразі обвинувальний акт направлений до суду.

Оперативниками управління державної служби боротьби з економічними злочинами УМВС Житомирщини в обласному центрі було викрито гральний заклад, у якому було встановлено та функціонували гральні автомати. Момент азартної гри одного з відвідувачів був ретельно задокументований правоохоронцями та за фактом заняття гральним бізнесом (ч.1 ст. 203-2) Кримінального кодексу України було відкрито кримінальне провадження.

Як повідомив перший заступник начальника УМВС України в Житомирській області Василь Дячук, в ході досудового розслідування було встановлено п’ятьох осіб, що увійшли до складу організованої групи, що, власне й займалася гральним бізнесом. Організатором серед них був львів’янин, який заздалегідь спланував схему відкриття грального закладу в Житомирі. Втілювати плани забороненого бізнесу в життя взялися й інші дійові особи. Так, 26-річна донька організатора, що стала керівником нібито більярдного клубу, під вивіскою якого маскувався гральний зал. На 30-річного житомирянина було покладено функції адміністратора. За операторів-касирів у закладі працювали ще дві молоді дівчини, які також стали фігурантами кримінального провадження.

Лише за п’ять днів функціонування більярдного клубу з гральними автоматами організована група отримувала понад 25 тисяч гривень прибутку.

Під час документування злочинної групи правоохоронцями з грального закладу вилучено 12 автоматів і грошові кошти, за допомогою яких проводилися розрахунки з потенційними клієнтами.

Наразі матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом направлено на розгляд районного суду м.Житомира.

Фігурантам організованого грального бізнесу за чинним кримінальним законодавством загрожує штраф від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here