Home Місто В Житомирі триває конкурс на кращу пропозицію використання території Старого бульвару

В Житомирі триває конкурс на кращу пропозицію використання території Старого бульвару

100

Розпорядженням міського голови від 16.02.2016 №99 затверджено програму конкурсу на кращу проектну пропозицію щодо використання території бульвару Старого в комплексі із ділянкою комунального підприємства «Парк культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна».

Як зазначила головний архітектор міста Житомира Євгенія Черкасова, мета конкурсу  – визначення кращої планувальної, проектної, архітектурно-художньої пропозиції, яка відповідає програмі конкурсу, вирішує завдання, сформовані замовником та організатором конкурсу. Межа території, на яку пропонується надання проектних пропозицій визначена на схемі:

В межі території проектування включені: бульвар Старий, пам’ятка садово-паркового мистецтва — територія КП “Парк культури та відпочинку ім Ю. Гагаріна”, набережна вздовж р. Тетерів.

До участі у конкурсі запрошуються фахівці або авторські колективи фахівців – дипломованих професійних архітекторів, художників, а також студенти архітектурних і художніх навчальних закладів. Не забороняється участь у конкурсі іноземних архітекторів, студентів закордонних архітектурних і художніх навчальних закладів.

Конкурсні  проекти приймаються до 18 год. 00 хв. 16 квітня 2016 року. Робота журі, оголошення результатів І туру конкурсу – до 29 квітня 2016 року. Запрошення учасників на ІІ тур конкурсу – з 04 травня 2016 року.

Термін подачі конкурсних проектів для участі у ІІ турі конкурсу – до 18 год. 00 хв.  04 липня 2016 року. Робота журі, оголошення результатів конкурсу – до 15 липня 2016  року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here