Home Місто В Житомирі триває конкурс проектів благоустрою земельної ділянки на місці знесеного АТБ

В Житомирі триває конкурс проектів благоустрою земельної ділянки на місці знесеного АТБ

156

До 1 квітня 2015 року триває прийом проектів для участі у конкурсі на кращий проект благоустрою земельної ділянки за адресою вул. Київська, 6.  Таке рішення було прийнято під час засідання виконавчого комітету 18 лютого. Члени виконавчого комітету внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 21 січня 2015 року №30.

 
Відповідно до рішення, метою конкурсу є виявлення кращої планувальної,  естетично-художньої концепції комплексу проекту скверу, відображення відповідними художніми  засобами образу борців за волю України (як загиблих на Майдані та і під час АТО), героїв Небесної сотні, подій Евромайдану. 
 
Також у документі йдеться: «Конкурс є відкритим і до участі в ньому запрошуються фахівці або авторські колективи фахівців – дипломованих професійних архітекторів, дизайнерів  та скульпторів, а також студенти архітектурних і художніх навчальних закладів».
Про це повідомляє прес-служба міської ради.
 
Проекти подаються на Конкурс  під девізом  «СЛАВА УКРАЇНІ» також проставляється семизначне число (код).
 
Роботи, які розглянуть члени конкурсної комісії, будуть представлені житомирянам на громадських слуханнях, по завершенню яких буде оголошено переможця.
Конкурсні проекти подаються за адресою: м.Житомир майдан ім. С.П.Корольова, 4/2, каб.№101.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here