Home Місто Центр реабілітації дітей-інвалідів обслуговує 78 житомирян з особливими потребами

Центр реабілітації дітей-інвалідів обслуговує 78 житомирян з особливими потребами

111

Напередодні Дня захисту дітей в.о. міського голови Любов Цимбалюк разом з начальником управління праці та соціального захисту населення міської ради Вікторією Краснопір відвідали  Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради, що обслуговує  78 дітей з особливими потребами, які проживають у м. Житомирі.

Про це інформує прес-служба міської ради.

Цимбалюк оглянула Центр, поспілкувалася з його працівниками та  обговорила нагальні проблеми й можливі шляхи їх вирішення з адміністрацією закладу.

Розповідаючи про роботу Центру реабілітації, директор закладу Віктор Козир зазначив, що соціальний заклад  розрахований на відвідування 50 дітей. На сьогодні  приміщення дозволяє надавати допомогу 78 дітям. Питання розширення центру стоїть гостро, оскільки в місті близько 1200 дітей-інвалідів.

Також під час зустрічі було обговорено питання  щодо впорядкування  двох басейнів, функціонування яких має  важливе значення для реабілітації дітей-інвалідів.

Спеціалісти закладу здійснюють ряд заходів, спрямованих на розвиток та коригування порушень розвитку дитини-інваліда з тяжкими фізичними та психічними вадами, навчання її основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей та створення передумов для інтеграції в суспільство.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here