Головна Місто В Житомирі цигани кажуть, що влада не враховує всі їхні інтереси

В Житомирі цигани кажуть, що влада не враховує всі їхні інтереси

163
0

У Житомирі обговорили шляхи інтеграції ромської національної меншини в українське суспільство на теренах Житомирщини. Про це йшлося 14 травня на конференції представників ромських громадських організацій на тему: «Реалізація Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини». Участь у заході взяв перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко.

Голова правління ромських громадських організацій в Житомирській області Людмила Коберник звернулася до обласної влади з проханням внести зміни до розпорядження голови облдержадміністрації № 37 від 19.02. 2014 року «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини». Зокрема, представників ромської національної меншини наголосили, що враховані не всі їхні інтереси та потреби, а також зауважили, що деякі пункти потрібно змінити. Адже вони прагнуть, щоб розпорядження голови облдержадміністрації сприяло реалізації прав ромської нацменшини, інтеграції їхнього народу в українське суспільство.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

За словами Людмили Миколаївни, поліські роми, котрі проживають на території Житомирської області, вважають Україну своєю країною. А також запевнила, що хоч роми мирні люди, але за потреби будуть захищати землю, на якій вони народилися та виросли.

Заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко наголосив, що двері всіх чиновників відкриті і будь-які питання ромської національної меншини будуть вирішуватися спільно за підтримки обласної влади.

За підсумками конференції було вирішено створити робочу групу, яка працюватиме над пропозиціями щодо внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації № 37.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here