Home Місто В Житомирі у новому терапевтичному відділенні пройшли лікування 72 ліквідатори ЧАЕС

В Житомирі у новому терапевтичному відділенні пройшли лікування 72 ліквідатори ЧАЕС

114

 

За 3 місяці 2017 року у новому терапевтичному відділенні Центру радіаційного захисту населення, постраждалого внаслідок аварії на ЧАЕС, вже пройшли лікування 314 хворих, з яких 72 – ліквідатори аварії.

Про це проінформував журналістів сьогодні, 20 квітня, головний лікар обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського Богдан Леськів під час відвідування відділення з нагоди 31-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

«З 1 січня 2017 року 314 постраждалих від аварії на ЧАЕС пройшли лікування у цьому відділенні, отримали високоспеціалізовану медичну допомогу, 72 з них – ліквідатори», – розповів Богдан Лесків.

За його словами, потрапити у це відділення не проблематично. Пацієнти або приїжджають з направленням з районної лікарні, або напряму звертаються в обласну лікарню.

Відділення нараховує 15 палат на 40 ліжок. На сьогодні майже всі місця зайняті. Пацієнти, які перебувають на лікуванні, приємно вражені умовами та ставленням лікарів, годують 4 рази на день.

Лікування проходить за рахунок бюджетних коштів, Чорнобильського фонду, коштів БО «Лікарняна каса» та гуманітарної допомоги.

У рамках заходу журналістів ознайомили з книжково-ілюстративною виставкою в обласній науковій медичній бібліотеці «Пропусти Чорнобиль крізь серце», де були представлені наукові праці та поетичні твори медиків Житомирщини.

За матеріалами прес-служби ОДА

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here