Home Місто В Житомирі учні досліджували історію кінотеатру «Космос» і готували листівки про нього

В Житомирі учні досліджували історію кінотеатру «Космос» і готували листівки про нього

189

У рамках польсько-української програми "У пошуках національних скарбів", за фінансової підтримки міжнародної організації “RITA” та за зголошенням польської організації "Етнографічна майстерня" та української " “Міжнародна фундація європейських ініціатив”, відбулася реалізація одного з проектів.

Цей проект – «Культурні багатства регіону» здійснювався протягом 24-31 березня на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 м. Житомира.

Його координатором є аспірант Національної академії державного управління Весельська Марина. У проекті взяли участь активні учні школи та вчитель біології Супрун Тетяна.

Мета проекту – спонукати учнів цікавитися знахідками культури свого регіону, в даному випадку району Польової.

«Діти досліджували історію кінотеатру «Космос» та знаменитого фонтану на Польові. Можна сказати, що мета була повністю реалізована, адже учні не лише зацікавилися знахідками культури, а й здобули нові знання та визнали, що вони живуть в унікальному районі міста, – відзначає Марина Весельська. – Також було виготовлено листівки з матеріалами про кінотеатр «Космос» та фонтан, які розповсюджували серед мешканців району.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here