Головна Місто В Житомирі в суботу відзначатимуть День Дачника та Свято усієї Землі

В Житомирі в суботу відзначатимуть День Дачника та Свято усієї Землі

157
0

У суботу в центральному парку культури Житомира відзначатимуть День Дачника і Свято усієї Землі. Його проводять ентузіасти на громадських засадах.

Основна програма розпочнеться о 15 годині біля арки на вході в парк. Розповідає один з організаторів свята Сергій Твардовський: «Свято це присвячене спілкуванню людини з природою, і, природно, любові до землі. Будуть представлені продукти здорового харчування, пройде великий концерт бардів з Києва, Вінниці та Житомира… Головне – будуть екологічно-чисті продукти, що вирощені без застосування хімічних добрив, і ці продукти будуть даруватися городянам».

Серед низки різноманітних заходів відбудеться презентація нової книги Василя Сірика, відомого тим, що його родина одна з перших у Житомирі реалізувала ідею екологічного поселення. Відмовившись від сучасного комфорту родина художників з дітьми оселилися в лісі, спочатку просто неба, і власноруч збудували там оселю й майстерню.

За матеріалами: Житомирська хвиля

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here