Home Місто В Житомирі вдруге хочуть провести «Тетерів OPEN»

В Житомирі вдруге хочуть провести «Тетерів OPEN»

96

Заступник Житомирського міського голови Матівй Хренов на своїй сторінці у Facebook про плани проведення турніру з плавання у місті.

"Продовжуємо розвиток Житомиру спортивного. Плануємо вдруге разом із спортивним клубом "Житомир Аква Мастерс" та відокремленим підрозділом Федерації плавання України у Житомирській області провести змагання з плавання на відкритій воді – міжнародний турнір «Тетерів OPEN». Ці змагання – один із етапів національного Кубку Асоціації «МАСТЕРС», написав Хренов.

– «Тетерів OPEN» одне з пріоритетних глобальних спортивних заходів, які ми проводитимемо в Житомирі. На мою думку такі змагання мають виходити за рамки звичайних спортивних заходів і перетворюватись на загальноміські події, включаючи інші додаткові заходи та бути цікавими людям. Таким чином ми хочемо популяризувати активності, активний спосіб життя взагалі, в тому числі і заняття спортом не лише на професійному рівні. Ми хочемо показати, що спорт це не лише фізичне навантаження, але й може бути цікавим та веселим проведенням вільного часу для всієї родини. Кінцева мета – здорова, красива українська сім’я.

Сьогодні ми обговорили всі деталі організації «Тетерів OPEN», який ми плануємо провести 15-16 липня. Приєднуйтесь як глядачі та як учасники – буде класно".

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here