Home Місто В Житомирі ветерана війни Степана Бойка з ювілеєм привітали керівники області та...

В Житомирі ветерана війни Степана Бойка з ювілеєм привітали керівники області та міста

149

В день 70-ї річниці визволення Житомирщини в обласній раді вітали з 90-літнім ювілеєм учасника партизанського підпілля й бойових дій, визволителя міста Житомир, Героя Соціалістичної праці Степана Бойка, – повідомляє прес-служба облради.

З цієї нагоди зібралися найближчі друзі, соратники, учні та послідовники Степана Григоровича, яким у різні роки довелося працювати разом з ним, черпати від нього досвід керівника-організатора, вміння віддано працювати і досягати бажаної мети. Вшановували ювіляра голова обласної ради Йосип Запаловський, голова облдержадміністрації Сергій Рижук, заступник голови обласної ради Михайло Чигир, Житомирський міський голова Володимир Дебой, керівники Червоноармійського та Ружинського районів, представники Коростишівського району, колеги з клубу «Золота зірка» на чолі з Юрієм Рибаком.

Сергій Рижук передав Степану Григоровичу вітальну адресу та побажав йому міцного здоров’я, довголіття, радості від рідних і близьких, родинного затишку, миру та добробуту. Йосип Запаловський звернувся до ювіляра такими словами: «Ви – інтелігентна, ерудована людина, чудовий сім’янин, чоловік, батько, дідусь. Всюди, де Вам доводилося працювати, Ви запам’яталися як бездоганний організатор, вмілий керівник, мудрий господар. За це, а ще за порядність, справедливість, повагу до людей, Ви заслужили собі беззаперечний авторитет серед друзів, колег та однодумців, щиру шану та визнання серед багатьох наших земляків». Голова обласної ради вручив Степану Григоровичу іменний годинник.

Михайло Чигир, який свого часу перейняв у Степана Бойка естафету керівника у Ружинському районі, висловив велику повагу до людини, яка все своє життя працювала з людьми і для людей. «З таких як Степан Григорович мають брати приклад ще багато поколінь українців, адже він доводить той факт, що секрет довголіття полягає у безперервній натхненній праці». Сам Степан Бойко визнає, що його життя аж ніяк не можна назвати легким, проте впевнено можна назвати щасливим.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here