Головна Місто В Житомирі відкрили представництво Об’єднаної Діаспори Азербайджану

В Житомирі відкрили представництво Об’єднаної Діаспори Азербайджану

124
0

На урочисте відкриття представництва Об’єднаної Діаспори Азербайджану України в Житомирській області 18 червня завітали Надзвичайний та Повноважний посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі та голова облдержадміністрації Сидір Кізін.

Про  це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Відтепер у Житомирі є представництво Об’єднаної Діаспори Азербайджану України в Житомирській області (ОДАУ в області), яке знаходиться за адресою: вул. Щорса, 81. Такі представництва вже створені майже в кожному регіоні нашої держави.

«Діаспора азербайджанців в Україні нараховує близько 100 тис. чоловік, лише 7 тисяч з них – це студенти. Майже половина діаспори вже стали громадянами України, інтегрувалися в українське суспільство. Українські азербайджанці, за словами Президента Азербайджанської Республіки, є мостом між Україною та Азербайджаном. Ми прагнемо зміцнювати та розбудовувати цей міст», – зазначив Надзвичайний та Повноважний посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі.

«Між Україною та Азербайджаном є велика перспектива співпраці, адже ця країна є одним із провідних постачальників енергетичних ресурсів на світовий ринок. Для України сьогодні це надзвичайно актуально. Отримали завдання від Уряду перевести область в режим відключення від російського газу. Наразі посилена робота спрямована на переведення теплопостачання на відновлювальні енергоносії, активно займаємося пошуком альтернативних джерел енергії», – наголосив голова облдержадміністрації Сидір Кізін.

Голова представництва ОДАУ у Житомирській області Радж Гасімов розповів, що на базі цього представництва буде створено культурний центр для азербайджанців, котрі проживають на території Житомирщини. Так, планується відкриття вечірньої школи для дітей азербайджанців, щоб вони не забували рідну мову та традиції. У представництві будуть надавати різноманітні консультативні послуги, юридичну допомогу тощо.

«Представники діаспори готові активно брати участь у всіх заходах та проектах області», – наголосив голова представництва ОДАУ у Житомирській області Радж Гасімов під час відкриття.

Крім того, з нагоди відкриття представництва Об’єднаної Діаспори Азербайджану України в Житомирській області 20 червня відбудеться урочистий концерт за участі народного ансамблю України «Ансамбль Азербайджан» під керівництвом народного артиста України Гурбана Аббасова. Житомиряни та гості міста запрошуються на концерт на майдан ім. С.П. Корольова 20 червня о 18.00.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here