Home Місто В Житомирі відкриється виставка семи картин місцевої художниці

В Житомирі відкриється виставка семи картин місцевої художниці

168

Завтра, 5 грудня, о 13:00 годині у 702 аудиторії СПФ (на сьомому небі) у рамках мистецького проекту соціально-психологічного факультету ЖДУ імені Івана Франка «7 картин на 7 небі» відкривається виставка житомирської художниці Галини Косянчук.

Про це повідомляє my-zhitomir.tv.

Галина Касянчук – художниця, вчитель образотворчого мистецтва гімназії №23 м. Житомира, керівник гуртків «Юний художник», «Ультрамарин» (робота з дітьми з особливими потребами), керівник студії «Менора».

Народилася у 1973 р. в Житомирі. Закінчила Харківське художнє училище за напрямом «Живопис», Житомирський інститут культури і мистецтва за напрямом «Дизайн». Працювала на студії анімафільму «Борисфен», з 1998 р. – працює вчителем образотворчого мистецтва у гімназії №23 м. Житомир.

Особливості проекту «7 картин на 7небі»:
1) виставляються сім картин, що відображають різні періоди у житті художника;
2) картини замінюються тоді, коли їх автор знаходить іншого художника, який виставляє свої картини;
3) в імпрезі – поети, співаки, актори, музиканти.

В організації виставки беруть участь викладачі та студенти факультету: лаборант кафедри соціальної та практичної психології Володимир Фещук, методист заочної форми навчання Катерина Марчук, студенти: Олена Гарцула, Світлана Полякова, Овдієнко Вікторія, Сінчук Марина, Крепчук Тетяна.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here