Головна Місто В Житомирі відзначили Всесвітній день медичної сестри

В Житомирі відзначили Всесвітній день медичної сестри

103
0

У Житомирському інституті медсестринства 7 травня відбулася обласна конференція, присвячена Всесвітньому дню медичної сестри.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

У заході, який організували департамент охорони здоров’я ОДА та Асоціація медичних сестер Житомирської області, брав участь голова обласної ради Віталій Француз. У своєму зверненні до присутніх він наголосив на особливому значенні праці медичних сестер у суспільстві.

«Без уваги, турботи, піклування медичної сестри не може обійтися жоден пацієнт. За невтомну працю та професіоналізм усіх вас шанують у суспільстві. Шана і вдячність тим медсестрам, які трудяться в сільській місцевості, де не вистачає лікарів. Адже саме медичні сестри там стають і досвідченими лікарями, і сестрами милосердя, і порадницями», – зазначив Віталій Француз.

Голова обласної ради також звернув увагу на те, що сьогодні, у час буремних і трагічних подій у нашій державі, на медичних працівників покладається значно більше обов’язків. «Українські лікарі та медсестри вже неодноразово показали вміння в екстремальних умовах надавати вчасну і кваліфіковану допомогу», – сказав Віталій Француз та побажав медичним працівникам наступне професійне свято відзначати в атмосфері миру, спокою і добробуту.

За сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичної сестри голова обласної ради вручив нагороди. Грамоти і цінні подарунки отримали: старша медсестра обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського Житомирської обласної ради Галина Байдала; медсестра Малинського міськрайонного територіального медичного об’єднання Поліна Зіневич; медсестра загальної практики с. Озадівка комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської районної ради Світлана Шеремет.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here