Home Місто В Житомирі витратили понад мільйон гривень на ремонт басейну в ”Авангарді”. ФОТО

В Житомирі витратили понад мільйон гривень на ремонт басейну в \”Авангарді\”. ФОТО

127

В плавальному басейні Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» Житомирської обласної ради у липні-серпні проводився ремонт.

1 вересня плавальний басейн вже був готовий до учбово-тренувальних занять відділень плавання, триатлону та сучасного п’ятиборства.

У басейні були проведені такі види будівельних робіт, як облицювання керамічною плиткою дна та стін басейну, заміна плитки на обхідних доріжках, заміна сходин в ванні басейну.

Також були виконані роботи по облицювання стін та частково колон в приміщенні ванни плавального басейну. Був проведений ремонт 3-х метрової вишки для стрибків у воду, а з обхідних доріжок проведено водовідведення.

Крім ремонту басейну, була проведена часткова реконструкція мережі теплопостачання, а 20 вересня (не заважаючи роботі плавального басейну) заплановані роботи по встановленню нових батарей для опалення приміщення басейну.

На ці роботи з обласного бюджету було використано коштів на суму 1 млн 100 тис. грн, інформує прес-служба ОДА.

Ремонт басейну дасть змогу поліпшити підготовку спортсменів області, охопити більшу кількість вихованців навчально-тренувальними  заняттями.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here