Головна Місто В Житомирі визначили переможця міського етапу ”Школа безпеки”

В Житомирі визначили переможця міського етапу \”Школа безпеки\”

97
0

7 травня 2014 року відбулося нагородження учасників міського етапу збору-змагань юних рятувальників Всеукраїнського дитячого руху "Школа безпеки" серед загальноосвітніх закладів міста Житомира.
Про це повідомляють на сайті міськради.
Міський етап змагань було проведено 23-24 квітня поточного року під керівництвом управлінь з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та управління освіти міської ради. До участі в змаганнях залучалися 23 команди загальноосвітніх закладів міста.
 
У ході проведення міського етапу збору-змагань школярі мали можливість удосконалити та підвищити рівень практичної підготовки до дій в екстремальних ситуаціях, по наданню само- та взаємодопомоги, пропаганди здорового активного способу життя, популяризації основ безпеки життя, підготовки до служби в ЗС України.
 
Етапи міських змагань проводились на базі спортивного майданчику пожежно-прикладного виду спорту при ДПРЧ №1 управління ДСНС України в Житомирській області, ЗОШ №17, Житомирської міської комунальної рятувальної служби на воді та на території гідропарку.
 
У напруженій безкомпромісній боротьбі перемогу виборола команда загальноосвітньої школи №5.Друге місце зайняла команда ЗОШ №14, третє – команда ЗОШ №17.
 
Команди призери навчальних закладів нагороджені грамотою та медаллю, а члени команд нагороджені медалями та цінними подарунками. Переможець отримав кубок управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.
 
Команда-переможець відстоюватиме честь міста на обласних змаганнях.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here