Home Місто В Житомирі вшанували учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії

В Житомирі вшанували учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії

142
0
В пам’ять про померлих внаслідок отриманого випромінювання до пам’ятних знаків "Чорна біль" та "Пожежним, що врятували світ" лягли живі квіти. Говорили про подвиг людей, які, не шкодуючи свого здоров’я, рятували інших, на мітингу, а пізніше й на урочистостях в головному управлінні МНС в області. В ці дні в обласному центрі вже пройшло кілька зустрічей керівників області з ліквідаторами та постраждалими від аварії на ЧАЕС. 
 
Люди вкотре озвучували свої з одного боку особисті, з іншого, загальні для цієї категорії, проблеми. Не вирішується житлове питання, є зауваження до розподілення путівок на відпочинок і оздоровлення, недостатньо вирішується питання медичного обслуговування та забезпечення ліками, компенсаційних виплат держави. 
 
За словами голови облдержадміністрації Сергія Рижука, найближчим часом буде створена координаційна рада, що займатиметься роз’ясненням і вирішенням проблем чорнобильців. Головне ж завдання місцевої влади – робота на благо всіх жителів області, зазначив Сергій Рижук.
 
Сьогодні в області – понад 340 тисяч зі статусом потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Більше 330 тисяч з них проживають на радіоактивно забруднених територіях.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here