Головна Місто В Житомирі з 15 липня подорожчає проїзд у маршрутках

В Житомирі з 15 липня подорожчає проїзд у маршрутках

140
0

Вартість проїзду з 15 липня  буде змінена і складатиме на міських автобусних маршрутах, які працюють у звичайному режимі руху – 1 грн. 75 копійок (автобусні маршрути (№№ 1, 2,14, 25, 40, 58). Дані маршрути є соціальними, так як обслуговують віддалені райони міста, де відсутній електротранспорт.

На маршрутах, які продовжують працювати у режимі маршрутного таксі – 2 грн. 50 копійок (3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 19, 23, 26, 27, 30, 31, 33, 37, 37-а, 45, 46, 47, 53, 53-а, 55), повідомляє офіційний сайт Житомирської міської ради.

Збільшення вартості проїзду викликане підвищенням вартості стислого газу на 44%, дизельного пального на 80%, подорожчання технічного обслуговування автомобілів, вартості автомобільних шин, комплектуючих запчастин, підняття мінімальної заробітної плати. Розрахунок середнього тарифу погоджений профільними міністерствами та контролюючими установами. При обговоренні проекту рішення максимально враховано положення Закону України «Про міський електротранспорт», зокрема про невиправдане дублювання автобусними маршрутами маршрутів електротранспорту та перенасичення міста менш екологічним транспортом.

За словами начальника управління транспорту і зв’язку К.В. Підпокровного сьогодні стоїть завдання суттєво покращити роботу електротранспорту у місті, який є і повинен бути пріоритетним для Житомира. Планується незабаром випустити на лінію додатково ще 15 тролейбусів та 7 трамваїв. Вивчається питання щодо поновлення рухомого складу електротранспорту та відновлення раніше закритих тролейбусних маршрутів.

На черзі також упорядкування міської автомобільної мережі з метою уникнення дублювання автомобільних маршрутів та рух електротранспорту, упорядкування механізму користування пільгами та підвищення якості перевезень. Важливим є надання мешканцям Житомира права вибору транспортних засобів, забезпечення ущільненого, безперебійного руху електротранспорту з підвищенням їх комфортності та зручності.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here