Головна Місто В Житомирі з аукціону продали приміщення магазину

В Житомирі з аукціону продали приміщення магазину

68
0

7 жовтня 2014 року, відбувся аукціон з продажу об’єкта, що знаходиться за адресою: вул. Крошенська,45 та перебуває на балансі Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №4 Житомирської  міської  ради.
Про це повідомляють на сайті міськради.

Об’єкт продажу – це  вбудовано-прибудоване приміщення магазину з підвалом на першому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку. Приміщення магазину знаходиться в незадовільному стані, оскільки воно тривалий час не використовувалось за призначенням та відповідно не ремонтувалось. Загальна площа магазину –  526,60 кв.м.   Земельна ділянка окремо не виділена.

При початковій ціні об’єкта приватизації  – 402 364,80 грн. (з ПДВ) приміщення магазину продано за 442 601,28 грн. (з ПДВ).

Ліцитатор аукціону розповіла присутнім правила проведення аукціону та повідомила, що майбутній покупець повинен буде дотримуватися низки умов:
1. Подальше використання об’єкта здійснюється з дотриманням санітарно – екологічних норм та правил пожежної безпеки згідно чинного законодавства України.
2. Подальше відчуження та передача в заставу покупцем об’єкта приватизації в період чинності зобов’язань здійснюється за погодженням з органом приватизації із забезпеченням збереження для нового власника всіх зобов’язань, невиконаних покупцем на момент такого відчуження.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here