Home Місто В Житомирі за кошти міського бюджету у “Супутнику” оздоровлять 900 дітей

В Житомирі за кошти міського бюджету у “Супутнику” оздоровлять 900 дітей

110

Навчальний рік йде до свого завершення, і перед батьками та держустановами постає основне завдання – забезпечити дозвілля школярів.  Діти із сімей  учасників АТО оздоровлюватимуться в першу чергу, повідомляють на сайті міськради.

13 квітня сесія Житомирської міської ради проголосувала за внесення змін в Комплексну програму оздоровлення та відпочинку дітей, в якому, зокрема, йдеться про забезпечення оздоровлення в позаміському закладі відпочинку «Супутник» для дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків та в АТО, а також для дітей, батьки яких загинули та брали участь в антитерористичній операції. Варто звернути увагу, що право на безкоштовний відпочинок мають і члени родин учасників АТО (рідні брати та сестри).

У цьому році вперше за кошти міського бюджету 900 дітей шкільного віку соціально вразливих верств оздоровлюватимуться в таборі “Супутник”.

«2,6 млн грн з міського бюджету виділено на підтримку табору «Супутник». Близько 200 дітей з сімей АТО потребують особливої уваги. Також  безкоштовно матимуть змогу відпочити і діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування,  діти з особливими потребами,  діти з багатодітних і малозабезпечених сімей. Наші діти – це наше майбутнє, ми маємо піклуватися про їхній психологічний та фізичний стан. У таборах діти зміцнять своє здоров’я та наберуться позитивних емоцій, які втрачають через непросту ситуацію в країні», – каже в.о.міського голови Любов Цимбалюк.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here