Home Місто В Житомирі за перемогу на кінофестивалі ”ЖУК” борються 16 команд

В Житомирі за перемогу на кінофестивалі \”ЖУК\” борються 16 команд

118

29 квітня о 14:00 у місті Житомирі в кінотеатрі «Україна» (вул. Київська, 13) відбудеться церемонія нагородження учасників Житомирського Учнівського Кінофестивалю – «ЖУК», який проводиться громадською організацією «Творчою студією «ДрімСтеп» за підтримки міського голови Сергія Сухомлина та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Організатори заходу дарують незабутні враження для учасників конкурсу та гостей свята – (14:00-14:45) червона доріжка, інтерв’ю з учасниками, фото сесія; (14:45-16:30) церемонія нагородження з виступами та подарунками.

Житомирський Учнівський Кінофестиваль («ЖУК») – це соціально-патріотичний проект серед школярів, який проводиться вже втретє. У 2015 році кінофестиваль вперше відбувся в м. Житомирі. Минулого та цього року до участі були запрошені учні загальноосвітніх шкіл Житомирської області. Житомирщина була розділена на 4 регіони – ЖУК.Центр (м.Житомир), ЖУК.Південь (м.Бердичів), ЖУК.Захід (м.Новоград-Волинський), ЖУК.Північ (м.Коростень), у кожному з яких проводилися майстер-класи для школярів, де організатори проекту вчили основам створення власних короткометражних ігрових фільмів. Усі бажаючі учні мали змогу зібрати свою команду, зняти фільм та боротися за нагороди.

Особливістю кінофестивалю є те, що він тематичний. Тема фестивалю у цьому році: «Моя сила – сім’я!».

У Житомирі за нагороди в 11 номінаціях боротимуться 16 команд, які змогли дійти до фінального етапу та створити свої фільми.  

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here