Головна Місто В Житомирі засудженим вручили паспорти громадян України

В Житомирі засудженим вручили паспорти громадян України

126
0

У Житомирській ВК-4  20 березня старшим інспектором відділу соціально-виховної та психологічної роботи Дмитром Верхоглядом спільно з головним спеціалістом Богунського районного відділу у м. Житомирі обласного управління Державної  міграційної служби України Іриною Бондар урочисто вручили сімом засудженим паспорти громадян України.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області

Засуджені отримали паспорти як вперше, так і нові у зв’язку із втратою. Головний спеціаліст територіального підрозділу міграційної служби І. Бондар привітала засуджених з отриманням паспортів та побажала бути гідними громадянами України.

Цій події перебувала клопітка робота кількох служб виправної колонії та міграційної служби. Адміністрація установи в обов’язковому порядку надає сприяння тим засудженим, у яких відсутні необхідні документи для оформлення паспорта, наприклад у разі відсутності або втрати свідоцтва про народження тощо, для їх відновлення. До цієї роботи залучаються спостережні комісії, відповідні органи соціального захисту населення, громадські організації, близькі родичі.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here