Home Місто В Житомирській обласній лікарні встановлено новий рентгенапарат

В Житомирській обласній лікарні встановлено новий рентгенапарат

116
В Житомирській обласній клінічній лікарні ім.О.Ф.Горбачевського у відділенні променевої діагностики з 3 листопада починає працювати новий рентгенодіагностичний апарат вартістю 1,4 мільйона гривень.

Новий рентгенодіагностичний апарат  на три робочих місця виробництва італійської фірми «ItalRay» випущений у 2011 році. Він був придбаний за кошти обласного бюджету разом з трьома іншими, які встановлені в Чуднівській, Олевській, Житомирській районних лікарнях.

Апарат дозволяє проводити рентгенографію різних органів та систем людського організму, а саме органів грудної клітки та черевної порожнини, кісток та суглобів, нирок. Окрім рентгенографії на даному рентгенодіагностичному апараті можна проводити рентгеноскопію органів грудної клітки та черевної порожнини: стравоходу, шлунку, кишківника та виконувати при цьому рентгенограми органів, які досліджуються. Апарат дозволяє також проводити лінійну томографію легень та межистіння, нирок.

Як зазначив завідувач відділення променевої діагностики Анатолій Омельчук, автоматичні машини для фотообробки рентгенограм, встановлені у відділенні, дозволяють робити якісні рентгенологічні знімки. Вони працюють швидко, що зменшує дозу опромінення на пацієнта. Через 1,5 хвилини з машини виходить сухий рентгенівський знімок.

І найголовніше, що може цікавити потенційних пацієнтів – обстеження на апараті для тих, хто входить до лікарняної каси безкоштовне, іншим просто необхідно в аптеці придбати фотоплівку.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.
 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here