Home Місто В Житомирській області на трасі Київ-Чоп проведуть поточний середній ремонт

В Житомирській області на трасі Київ-Чоп проведуть поточний середній ремонт

150

Обласні служби автодоріг 17-29 січня уклали угоди на утримання поточний середній ремонт шляхів на суму 573,13 млн грн. Про це повідомляють "Наші гроші".

Служба автомобільних доріг у Житомирській області Держагентства автомобільних доріг України уклала угоду з ПП «Автомагістраль» вартістю 2,25 млн грн. Йдеться про поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Житомирської області С060742 (Київ-Чоп)-Гадзинка-Нова Вигода на ділянці км 0+070 – км 1+770 – 1,7 км.

ПП «Автомагістраль» володіє Микола Скоростецький, який з 2005 по 2007 рік очолював Службу автомобільних доріг у Київській області.

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області підписала договори з ДП «Вінницький облавтодор на 339, 17 млн грн. на експлуатаційне утримання і поточний ремонт доріг державного і місцевого значення.

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області уклала угоди з ДП «Івано-Франківський облавтодор» на суму 210,66 млн грн. на утримання шляхів державного і місцевого значення.

Служба автомобільних доріг у Рівненській області підписала договір з Колективним підприємством «Будінвестсервіс» вартістю 9,38 млн грн. для обслуговування об’єктів зовнішнього освітлення і світлофорів.

Засновниками «Будінвестсервіс» були Андрій Хижняк, голова фракції ВО Батьківщина у Дубенській міській раді, його брат Тарас Хижняк і Марія Хижняк. Згодом Андрій Хижняк вийшов зі складу засновників, сьогодні третім співвласником є Юрій Червінський. Директором фірми є Юрій Мацишин, перший заступник мера Дубно з питань з питань фінансів, економіки, промисловості та енергетики.

Ще 1,78 млн грн. Служба автомобільних доріг у Рівненській області заплатить ТОВ «Белфорт-Системс» за обслуговування систем метеоспостереження автомобільної дороги Київ – Чоп в межах Рівненської області. «Белфорт-Системс» з грудня 2012 року належить киянину Євгену Скобченку, раніше засновником був Андрій Сарнацький.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області уклала угоду з КП «Ніжинська пересувна шляхобудівельна механізована колона» на поточний ремонт автомобільної дороги державного значення Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин з під’їздом до м. Ніжин, на ділянках км102-км105 і км173+000 – км175+00. Вартість угод складає 9,89 млн грн. Ніжинською ПШМК володіє колектив фізосіб, імен котрих реєстр не відкриває, директором є Михайло Гавриленко.

З урахуванням цих закупівель від початку 2014 року вже проведено тендери на утримання і поточний ремонт доріг в регіонах на 2,74 млрд грн.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here