Home Місто В Житомирській області оперативно опрацьовують заяви щодо реєстрації земельних ділянок

В Житомирській області оперативно опрацьовують заяви щодо реєстрації земельних ділянок

125

Швидко опрацьовують заяви щодо державної реєстрації земельних ділянок у Житомирській, Тернопільській та Хмельницькій областях. На Житомирщині опрацьовано 99,4% таких заяв.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Держземагентства у Житомирській області.

В області зареєстровано заяв на державну реєстрацію земельних ділянок – 35 тисяч, надано витягів з державного земельного кадастру про земельну ділянку – 26 тисяч.

Протягом вересня-листопада поточного року територіальні органи Держземагентства України щодня (в середньому) реєструють понад 6 000 земельних ділянок та надають понад 4 000 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

У порядку інформаційної взаємодії до органу державної реєстрації прав передано відомості про 1 021 378 земельних ділянок, які зареєстровано у Державному земельному кадастрі у 2013 році. Орган державної реєстрації прав передав для внесення до Державного земельного кадастру відомості про 1 554 314 зареєстрованих прав на земельні ділянки.

Крім того, від Держреєстру до державних кадастрових реєстраторів надійшло 108 332 інформаційні запити щодо земельних ділянок та прав на них, які були зареєстровані у державному реєстрі земель до 2013 року. На сьогодні державні кадастрові реєстратори опрацювали 105 543 такі інформаційні запити.

Слід також зазначити, що 5 листопада 2013 року Верховною Радою України прийнято за основу проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний земельний кадастр”. Норми проекту Закону носять соціальну спрямованість і передбачають скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них.

Таким чином, на сьогодні фахівці земельного відомства провели значну роботу щодо становлення та функціонування системи Державного земельного кадастру.

«Невдовзі буде спрощений механізм користування відомостями Державного земельного кадастру громадянами. Почне використовуватися мережа Internet та пошти для оформлення заяв та отримання відомостей про земельні наділи», – зазначає начальник Головного управління Держземагентства у Житомирській області Юрій Кулачок.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here