Головна Місто В Житомирській області переселенці отримали 5 млн грн на розвиток бізнесу

В Житомирській області переселенці отримали 5 млн грн на розвиток бізнесу

71
0

Сьогодні, 23 березня, у Житомирі пройшла моніторингова зустріч з питань реалізації проекту «Стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад у розвитку мікропідприємництва у Житомирській області».

Організатором заходу став Фонд громади Житомира.

На зустріч завітали експерти Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, іноземні експерти із UKAID, радник Міністра соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб Максим Свірський та заступник директора Житомирського обласного центру зайнятості Віктор Зубрицький.

Голова правління Фонду громади Житомира Жанна Соловйова розповіла про те, що програма, яка діє у Житомирській області, допомагає внутрішньо переміщеним особам з окупованих територій стати на ноги та розпочати або розширити свій бізнес на теренах Житомирщини.

Вже 135 осіб отримали таку допомогу. Серед них 76 осіб у напрямку «Самозайнятість» та 59 – у напрямку «Мікропідприємництво» (для зареєстрованих суб’єктів підприємницької діяльності). Як повідомляє прес-служба ОДА, загалом учасникам проекту було закуплено обладнання на суму близько 5 млн грн.


 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here