Home Місто В Житомирській області придбають житло для 7 дітей-сиріт

В Житомирській області придбають житло для 7 дітей-сиріт

96

У п’яти територіальних одиницях області придбають житло у власність та соціальне житло для 7 дітей-сиріт. Одна квартира буде куплена для дитини з особливими потребами, котра має статус сироти. 

Як повідомляє прес-служба ОДА, відповідне рішення прийняли під час засідання комісії щодо придбання житла для дітей-сиріт. Отже, придбають 6 житлових об’єктів, в яких проживатиме 7 осіб. В одній квартирі в Коростишеві буде жити два рідних брати, а інша квартира в Коростишівській міській ОТГ купується для дитини з особливими потребами.

Члени комісії розглянули пропозиції по всім об’єктам та підтримали купівлю соціального житла та житла у власність.

Нові домівки отримають діти-сироти з таких територіальних одиниць Житомирщини:

–          Радомишльська міська ОТГ;

–          Коростишівська міська ОТГ;

–          Хорошівська селищна ОТГ;

–          Лугинська селищна ОТГ;

–          м. Новоград-Волинський.

Звертаючись до представників ОТГ, заступник голови ОДА Ярослав Лагута наголосив: «В об’єднаних територіальних громадах є необхідність створювати дитячі будинки сімейного типу та малі групові будинки. Є потреба, і є можливості для цього. Держава сьогодні фінансує будівництво малих групових будинків. Необхідно вибрати земельну ділянку з доступністю до інфраструктури».

Т.в.о. начальника служби у справах дітей ОДА Наталія Пилипчук також звернула увагу представників районів області на проведення роботи з деінституалізації суспільства. Зокрема, варто спрямувати зусилля на створення дитячих будинків сімейного типу в ОТГ. Потрібно відбирати кандидатів, котрі можуть створити сімейне середовище для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та купувати житло для таких родин.

На сьогодні на Житомирщині функціонує 43 дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується 287 дітей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here