Home Місто В Житомирській області середньомісячна заробітна плата становить 3201 грн

В Житомирській області середньомісячна заробітна плата становить 3201 грн

112

З січня по вересень цього року лісгоспи Житомирщини на ведення лісового та мисливського господарства витратили майже 157 мільйонів гривень, – повідомляє прес-служба ЖОУЛМГ.

Майже 95 % з цієї суми складають власні кошти підприємств і лише 8,2 мільйона гривень – асигнування з державного бюджету. Крім того, за бюджетні кошти  придбано пожежний автомобіль державному підприємству «Словечанське лісове господарство». Про це повідомив начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Ткачук.

В той же час на кожен гектар лісового фонду лісгоспи  спрямували по 198 гривень власних коштів підприємств та майже 11 гривень державних.

Майже 79 мільйонів гривень сплатили лісогосподарські підприємства за 9 місяців податків, зборів та обов’язкових платежів. Цей показник на 12 % перевищує минулорічний за цей же період. До Державного бюджету перераховано 40 мільйонів гривень.

Крім цього, підприємствами галузі області сплачено єдиного соціального внеску  77 мільйонів гривень.

Середньомісячна заробітна плата працівників лісової галузі області до відповідного періоду минулого рокузросла на 20 % і складає 3201 грн. Найбільша зарплата в державних підприємствах «Житомирське лісове господарство» – 3615 грн., Малинське – 3451 грн. та Білокоровицьке – 3292 грн. 

                                                             

   


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here