Home Місто В Житомирській області стартував XXІ Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних

В Житомирській області стартував XXІ Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних

109

28 квітня, на Житомирщині, розпочалися зональні етапи фестивалю дружин юних пожежних. Запекла боротьба велася у містах Бердичів та Житомир. Організаторами захоплюючого і корисного для школярів дійства традиційно виступають Управління ДСНС в області, Житомирська обласна організація ДПТ України та Управління освіти і науки облдержадміністрації.

Перше змагання відбулося 28 квітня у місті Бердичів. У змаганні взяли участь 6 команд загальноосвітніх навчальних закладів: Любарського, Чуднівського, Андрушівського, Ружинського, Попільнянського районів та міста Бердичів.

Другий етап, 29 кітня, проходив у місті Житомир. П’ять команд – переможці Брусилівського, Житомирського, Коростишівського, Радомишльського та Черняхівського районних етапів – змагалися за право зватися кращими знавцями пожежно-рятувальної справи, правил безпечної життєдіяльності, продемонстрували свої творчі таланти – художні, вокальні, танцювальні. Конкурсанти демонстрували свої здібності, використовуючи всі засоби КВК – від дотепного гумору до театральних мініатюр. Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту, аніж працівники пожежно-рятувальної служби.

За підсумками проведених двох етапів тріумфаторами стали: Бердичівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7, Попільнянська гімназія №1 та Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирського району.

Команди-переможці з новими силами та ідеями готуються до проведення обласного етапу фестивалю. Саме там визначиться найкраща та найсильніша команда, яка й представлятиме Житомирщину на ХХІ Всеукраїнському фестивалі Дружин юних пожежних.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here