Home Місто В Житомирській області цьогоріч анулювали 473 ліцензії на право продажу алкоголю та...

В Житомирській області цьогоріч анулювали 473 ліцензії на право продажу алкоголю та цигарок

138

 

На Житоимрщині за січень-липень надходження до бюджету від плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами склали 9,5 млн. грн.

Як повідомляють в ГУ ДФС у області, станом на 1 серпня на Житомирщині обліковується 2264 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Загальна кількість діючих ліцензій – 6145 штук, в тому числі: на алкогольні напої – 3397 шт., на тютюнові вироби – 2748 шт.

За поточний рік управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Житомирській області видано 3748 ліцензій, в тому числі 2117  на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 1631 – на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

При цьому за цей період анульовано 473 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Також призупинено за несвоєчасну сплату 12 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та  тютюновими виробами.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here