Home Місто В Житомирській області вперше провели операцію на відкритому серці

В Житомирській області вперше провели операцію на відкритому серці

101

У кардіохірургічному центрі обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського 30 березня вперше в Житомирській області проведено оперативне втручання на відкритому серці в умовах штучного кровообігу із зупинкою серцевої діяльності.

Про це повідомляє прес-центр ДОЗ.

Першим пацієнтом став житель Бердичівського району 1952 року народження, який у грудні минулого року переніс інфаркт міокарда. За словами завідувача кардіохіругічного центру Анатолія Матвійчука, хворому було проведено коронаровентрикулографію та всі додаткові неінвазивні методи обстеження. Виявлено субоклюзійне ураження коронарних артерій та післяінфарктна аневризма лівого шлуночка із тромбом у просвіті.

-Було проведено аорто-коронарне шунтування та резекція аневризми лівого шлуночка з видаленням тромбів із лівого шлуночка. Операція проводилася генеральним директором ДУ «Інститут серця МОЗ України»Борисом Тодуровим та медиками нещодавно відкритого кардіохірургічного центру обласної клінічної лікарні, – розповів Анатолій Матвійчук.

На даний момент пацієнт перебуває у відділенні інтенсивної терапії кардіохірургічного центру. В найближчих планах – наступні оперативні втручання на відкритому серці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here