Головна Місто В Житомирській області з незаконного обігу вилучили незаконних алкогольних виробів на...

В Житомирській області з незаконного обігу вилучили незаконних алкогольних виробів на 53 тис. грн.

140
0

З початку року оперативники ГУ Міндоходів Житомирської області викрили 9 випадків ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів у Житомирській області.

Загалом за два місяці року викрито 17кримінальних правопорушень у сфері оподаткування, з яких 13 – тяжкі (85 %).

З початку року слідчим управлінням фінансових розслідувань закінчено досудове розслідування та направлено до суду 5 кримінальних проваджень за матеріалами оперативних підрозділів із встановленими та відшкодованими збитками в сумі 1,9 млн. гривень.

У результаті відшкодування завданих збитків до бюджету надійшло 1,3 млн. грн., що складає  100 % із встановлених збитків.

За матеріалами оперативних підрозділів до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено одне кримінальне провадження, пов’язане з упередженням незаконного заявлення до відшкодування ПДВ.

У цьому році за матеріалами оперативних підрозділів викрито 5 кримінальних правопорушень стосовно службових осіб при здійсненні зовнішньоекономічних операцій.

З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму
521 тис. грн., з них товарів підакцизної групи на суму 505 тис. грн., у тому числі лікеро-горілчаних виробів – 53 тис. грн., тютюнових виробів – 7 тис. грн., спирту – 36 тис. грн., паливо-мастильних матеріалів – 320 тис. грн. та автотранспортних засобів – 88 тис. гривень.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here