Home Місто В Житомирській райлікарні запаслися знеболюючим та антибіотиками на випадок НС

В Житомирській райлікарні запаслися знеболюючим та антибіотиками на випадок НС

121

Про свою готовність злагоджено  і ефестивно діяти у випадку надзвичайних ситуацій заявляють  в Житомирській районній лікарні.

Екстрену медичну допомогу готові надавати своєчасно три бригади хірургів й стоматологів. Одночасно роботу можуть розгорнути стільки ж операційних столів, а сама лікарня розрахована на 214 ліжок, але за 2 години пацієнтів середньої тяжксті й тих, хто готується до виписки, можуть перемістити у будинок культури.

Поки в цьому не було потреби, але знову ж таки, на випадок надзвичайних ситуацій відпрацьовуються усі варіанти. На складах лікарні зсереджено 127 тисяч антибіотиків,  300 тисяч препаратів знеболюючого, 650 упаковок аналгіну, 355 000 одиниць перев’язувальних матеріалів.

 Попри це, виникла ідея додатково забезпечити медикаментами ФАПи у селах району та провести для населення спеціальні зустрічі-тренінги, під час яких виїздні бригади фахівців будуть вчити накладати повязки  й надавати першу допомогу при кровотечах.

Нагадаємо, що в області й місті наразі активно відпрацьовують усі профілактичні заходи на випадок надзвичайних ситуацій або терактів. Представники влади взялися за перевірку бомбосховищ, а правоохоронні органи посилено працюють задля недопущення провокацій, а також просять населення повідомляти про усі підозрілі випадки.

У разі отримання інформації про підготовку чи загрозу вчинення злочину терористичного спрямування негайно повідомте про це:

чергового УМВСУ в Житомирській області за тел.102;

чергового УСБУ  в  Житомирській області за тел.: 37-21-52, 40-51-25, 096-563-02-07;

чергового ДСНС в Житомирській області за тел. 101;

чергового швидкої медичної допомоги за тел. 103;

оперативний штаб Житомирської ОДА за телефоном 475-101.

 

У разі появи у вас обгрунтованих підозр щодо небезпечності ситуації відразу телефонуйте за номерами : 093-026-26-73; 407-804; 407-803.

Юлія ДЕМУСЬ 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here