Home Місто В Житомирському районі за два дні прикрили 5 домашніх гуралень

В Житомирському районі за два дні прикрили 5 домашніх гуралень

124

Упродовж 11-12 липня працівники Житомирського РВ УМВС провели відпрацювання окремих сіл райну щодо виявлення та припинення фактів торгівлі самогоном. У результаті закрито 5 домашніх гуралень та 8 точок зберігання готового продукту. Загалом до відповідальності за порушення антиалкогольного законодавства притягнено 22 особи.

Про це повідомляє прес-служба УМВС Українив Житомирській області.

Профілактичні заходи міліції розпочалися з сіл Перлявки, Корчака, Головенки та Залізні.

Правоохоронці перевіряли інформацію, отриману від місцевих жителів та громадських активістів, щодо функціонування у населенних пунктах точок торгівлі самогоном.

Одним з найбільш типових серед виявлених фактів є продаж домашнього продукту 39-річною жителькою с. Головенки. Жінка ніде не працює, а на утриманні має неповнолітніх дітей.

– Відповідно до санкції статті 164-16 (Зайняття забороненими видами господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення, а дії жінки саме так кваліфікуються, їй загрожує покарання у вигляді штрафу від 1700 до 8500 тисяч гривень, – прокоментував Володимир Мазарчук.

– Тож замість заробити, тепер вона повина буде сплатити чималеньку суму.У жінки також вилучено знаряддя її незаконної діяльності – 2 самогонні апарати, 80 л закваски та 6 л готового продукту.

Подібні факти зафіксовані і в інших селах, загалом закрито 5 «точок» продажу самогону, де вилучено 4 апарати для його виготовлення, майже 300 л закваски та близько 40 л горілки домашнього виготовлення.

Ще 8 селян притягнено до адміністративної відповідальності за зберігання самогону (ст. 176 КУпАП) та 7 осіб – за придбання оковитої (ст. 177 КУпАП).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here