Home Місто В Житомомирі діти на змаганнях виконують аварійно-рятувальні роботи

В Житомомирі діти на змаганнях виконують аварійно-рятувальні роботи

92
0

 

23-24 квітня 2014 року у Житомирі проходить міський етап змагань Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки». Змагання проводяться серед загальноосвітніх навчальних закладів міста під керівництвом управлінь з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та освіти міської ради.
 
Про це повідомляють на сайті міськради.
«Гра-випробування “Школа безпеки” проводиться з метою пропаганди здорового активного способу життя, оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті, а також пропаганди і популяризації основ безпеки життя, підготовки до служби в Збройних Силах України, виявлення кращих та найсильніших команд серед загальноосвітніх навчальних закладів міста», – зазначив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Микола Дідківський.

Команди учасники міських змагань будуть випробувати себе у змаганнях  виконувати аварійно-рятувальні роботи в зоні техногенної аварії, проводити пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища та рятувальні роботи на водній акваторії.
 
Етапи міських змагань проводяться на базі спортивного майданчику пожежно-прикладного виду спорту при ДПРЧ №1 управління ДСНС України в Житомирській області, ЗОШ №17, Житомирської міської комунальної рятувальної служби на воді та на території «Гідропарку».


У травні поточного року команда переможець буде відстоювати честь міста на обласних змаганнях в смт. Романів Житомирської області.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here